Позитива, Мисли

Не верувајте...

10 август, 00:03

Не верувајте во сè што ќе слушнете за другите. Секогаш постојат три страни на приказната: вашата, нивната и вистината.

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1860 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус