Позитива, Мисли

Нека твојот ангел те чува каде и да си

01 октомври, 06:59

Сите знаеме дека ангелите имаат крилја, но не заборавајте тие имаат и раце со кои нè чуваат нас и нè водат во животот.

Нека вашиот ангел ве чува и води каде и да сте!


автор: Stojkoska Monika

Оваа вест е прочитана 1667 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

28 Мај

28 Мај
Во 1968 година во Мелбурн, Австралија, е родена мега популарната пејачка Кајли Миног, која пред да почне да се занимава со музика беше омилена ТВ актерка која се појавуваше во разни серии и филмови.
© 2020 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус