Позитива, Мисли

Очи полни со љубов и светлина

07 ноември, 07:04

На светот гледајте со очи полни со љубов и светлина, бидејќи најубавите и најважните нешта секогаш се скриени на места кои не може секој да ги види.
Ако не верувате во магија, никогаш нема да ги најдете.

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 4819 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

Стручњаците советуваат: Eсента е идеална за љубов

2019-09-30 05:34:28
Стручњаците советуваат: Eсента е идеална за љубов

Есента е период во кој лачењето на машкиот хормон тестостерон е највисоко, а со тоа се зголемува и машкото либидо.

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

23 Октомври

23 Октомври

Во 1940 - та година во Бразил е роден Пеле, најголемиот фудбалер на сите времиња.

© 2019 MOJ PORTAL  All Rights Reserved.   изработено од Асидус