Позитива, Мисли

Понекогаш...

17 март, 00:31

Понекогаш изгледа како животот да те заглавил на едно место.

Тоа е така бидејќи Бог знае дека има бура онаму каде што си се упатил, па те заштитува додека да помине.


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1227 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

9 август

9 август
Свети Климент Охридски оставил големо книжевно богатство. Автор е на поучните слова „Св. Ѓорги”, „Св. Тома” и „Св. Антониј”, како и слова посветени на Богородица и
© 2020 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус