Порака до сите работодавци

18 февруари, 00:20

„Исплати го работникот пред да му се исуши потта на рацете! ”

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1597 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

8 Декември

8 Декември

Во 1980 година, поранешниот член на Битлси, Џон Ленон бил застрелан од непознат напаѓач.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус