Позитива, Инспиративни слики

Посакај

09 август, 00:07

Посакај да имаш очи кои го гледаат најдоброто, срце кое го простува најлошото, ум кој го заборава лошото и душа која никогаш не губи верба.

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1673 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус