Позитива, Инспиративни слики

Посебна причина

15 октомври, 06:46

„Сите сме дојдени на овој свет со некоја посебна причина. Затоа, наместо да бидеш затвореник на минатото, стани архитект на сопствениот живот”.

-Робин Шарма-

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1610 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2020 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус