Поставете си цел

10 февруари, 01:03

Оставете трага. Најдлабокиот копнеж на човечкото срце е потребата да живее за цел поголема од себе.   


автор: Jakimova Jasmina

Оваа вест е прочитана 1657 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус