Позитива

Ако веруваш дека...

14 мај, 09:26

Ако веруваш дека добрината
Со добрина ќе се врати,
Токму ти биди оној
Кој денес некому добрина ќе прати!

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 2002 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

Стручњаците советуваат: Eсента е идеална за љубов

2019-09-30 05:34:28
Стручњаците советуваат: Eсента е идеална за љубов

Есента е период во кој лачењето на машкиот хормон тестостерон е највисоко, а со тоа се зголемува и машкото либидо.

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 Ноември

11 Ноември
На денешен ден, во 1974 година е роден американскиот актер и продуцент Леонардо Ди Каприо.     
© 2019 MOJ PORTAL  All Rights Reserved.   изработено од Асидус