Позитива, Мисли

Размисли пред да осудиш

18 април, 00:04

Зад секој човек има некаква животна приказна и секогаш постои причина зошто луѓето се такви какви што се. Размислете за тоа пред да осудите некого.

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1690 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус