Позитива, Мисли

Само еден збор

24 јуни, 06:55

„Еден збор кој носи мир е повреден од илјада празни зборови”.

-Буда-

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1710 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус