Позитива, Инспиративни слики

Само за вас

06 септември, 17:30

Ви праќаме искрена насмевка,
Душата да ви ја згрее,
И неколку убави зборови,
За лицето да ви се смее.
Имајте ден исполнет со насмевки и добрина!

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 4899 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус