Позитива, Мисли

Сè додека има...

22 мај, 11:29

„Сè додека има човечки суштества, ќе има и можност за добрина и хуманост”.
-Сенека-

Бидете хумани, придружете се на акцијата за помош на Србија и Босна!

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1676 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус