Позитива, Инспиративни слики

Секој сака

04 август, 06:39

Секој сака среќен живот без ни малку болка, но не можеш да го видиш виножитото без малку дожд.

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1852 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

6 Јуни

6 Јуни

Во 1799 година, во Москва е роден познатиот руски поет и основач на модерната руска литература, Александар Сергеевич Пушкин.

© 2023 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус