Позитива, Мисли

Семе на добрина

13 ноември, 11:06

Семето на добрина кое ќе го засадиш денес долго ќе цвета во срцата на оние за кои е наменето.


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1410 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

9 август

9 август
Свети Климент Охридски оставил големо книжевно богатство. Автор е на поучните слова „Св. Ѓорги”, „Св. Тома” и „Св. Антониј”, како и слова посветени на Богородица и
© 2020 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус