Статии

Рецепт за убав ден

19 ноември, 13:25

 

 

 

 

 

 

Состојки:

  • утрински вежби
  • позитивна енергија
  • неколку насмевки
  • љубезност
  • време за најблиските.

Измешајте сè заедно и зачинете со љубов.

Препорачливо да се конзумира секој ден :)


автор: Stojkoska Monika

Оваа вест е прочитана 7459 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

18 Мај

18 Мај
Во 1872 година во селото Влахи, Мелничко, во Пиринска Македонија, денешна Бугарија, е роден Јане Сандански, еден од најистакнатите македонски револуционери, познат и почитуван војвода и одличен раково
© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус