Позитива, Мисли

Што е важно на крајот на денот?

16 април, 00:15

Вистина е дека животот не е лесен. Многупати ќе паднеш или ќе се најдеш на патишта по кои не си ни помислил да зачекориш, но она што е важно на крајот на денот е дали си го следел своето срце и си останал достоен на себеси?


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1343 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

9 август

9 август
Свети Климент Охридски оставил големо книжевно богатство. Автор е на поучните слова „Св. Ѓорги”, „Св. Тома” и „Св. Антониј”, како и слова посветени на Богородица и
© 2020 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус