Позитива, Инспиративни слики

Што ви посакуваме...

26 јули, 06:51

Соништата нека ви бидат поголеми од стравовите, делата погласни од зборовите, а вербата посилна од чувствата.

Имајте убав викенд!


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1332 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2020 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус