Убав дом

Како да ја уредите вашата соба во знакот на морето

03 јуни, 09:21

 

 

 

 

 

 

Создадете си простор каде ќе уживате и ќе го поминувате најомилениот дел од денот.

Според Фенг Шуи, сината боја помага да ги намалите стресот и напнатоста, особено се препорачува нејзина примена во спалните соби. Симболизира самоувереност и трајност.


автор: Jakimova Jasmina

Оваа вест е прочитана 3432 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

4 Октомври

4 Октомври

Во 1883 - та година возот Ориент Експрес го започна своето прво патување.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус