Убав дом

Полици за поинаков дом

09 февруари, 07:09

Избегнете ги класичните полици во домот. Направете промена која ќе ве насмее и ќе го освежи вашиот дом.

Полицата не мора да зафаќа голем дел од просторот, поставете ја онаму каде нешто ви недостасува, во ќош, до биро, во големиот салон.

Поиграјте си со боите за повеќе забава!

 

 

 

 


автор: Stojkoska Monika

Оваа вест е прочитана 5653 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

4 Октомври

4 Октомври

Во 1883 - та година возот Ориент Експрес го започна своето прво патување.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус