Убав дом

Спални соби кои ќе ве освојат

30 јули, 00:43

Спалната соба е место каде поминуваме околу една третина од животот.

Поттикнати од потребата за добар сон, стотици дизајнери ширум светот креираа бројни дизајни кои воодушевуваат со својот изглед и уникатност. Погледнете неколку од нив. 

 

 

Спална во стилот на Викторијанската ера, каде ќе се чувствувате како на прошетка низ напуштена улица.

Драматичен дизајн на спална соба за најсуптилните личности. 

Спални соби исполнети со светлина и свежина. Место за вистински одмор и добар сон.

За оние кои сакаат да потонат во длабок сон, потемните бои и мала светлина сигурно ќе одговараат.

 


автор: Stojkoska Monika

Оваа вест е прочитана 8201 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

4 Октомври

4 Октомври

Во 1883 - та година возот Ориент Експрес го започна своето прво патување.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус