Убави нешта

Кога рефлексијата ќе стане магија

23 јули, 09:52

Кога водата нежно ќе ја допре природата, отсликувајќи ја во сиот нејзин сјај, рефлексијата станува магија која ги допира сетилата.

Само за ваше задоволство и убав ден, некои од најубавите фотографии кои ја прикажуваат неверојатната природа рефлектирана од водата.

 

 

 

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1819 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НАЈПОПУЛАРНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

© 2019 MOJ PORTAL  All Rights Reserved.   изработено од Асидус