Позитива, Инспиративни слики

Успешен крај

17 јуни, 09:05

Не можеш да се вратиш во минатото и да го промениш лошиот почеток.

Но, секогаш можеш да започнеш нешто ново и да создадеш успееш крај.

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1477 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

9 август

9 август
Свети Климент Охридски оставил големо книжевно богатство. Автор е на поучните слова „Св. Ѓорги”, „Св. Тома” и „Св. Антониј”, како и слова посветени на Богородица и
© 2020 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус