Позитива, Мисли

Успешни луѓе

19 ноември, 00:33

Во животот успеваат оние луѓе кои цврсто и сигурно стојат на нивните нозе и бараат можности кои им одговараат, а ако не најдат - самите тие ги создаваат.

 


автор: Jakimova Jasmina

Оваа вест е прочитана 1394 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

9 август

9 август
Свети Климент Охридски оставил големо книжевно богатство. Автор е на поучните слова „Св. Ѓорги”, „Св. Тома” и „Св. Антониј”, како и слова посветени на Богородица и
© 2020 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус