Позитива, Инспиративни слики

Успешно патување

11 септември, 06:23

Ако патот по кој патувате е убав, тогаш бидете загрижени за дестинацијата на која треба да стигнете, но ако знаете дека дестинацијата е убава, тогаш немојте да се грижите за патот кој треба да го поминете.


автор: Jakimova Jasmina

Оваа вест е прочитана 1702 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус