Позитива, Мисли

Уште еден нов ден

22 октомври, 06:50

Започнувајте го секој нов ден со насмевка и понесете ја со вас каде и да одите. Чекорете самоуверено по патот кон вашите соништа. Живејте го животот кој го посакувате.

Ако успеете да ја пронајдете убавината во секој предмет ќе успеете и да ја почувствувате разликата во себе.


автор: Stojkoska Monika

Оваа вест е прочитана 1855 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

1 Јули

1 Јули

Во 1967 година во Куманово е роден Тони Михајловски, македонски актер, водител и шоумен. 

© 2020 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус