Забава, Фотки и видеа

Ве молам отворете!

11 август, 07:04

Како е кога некој ќе ви ја затвори вратата пред нос? Погледнете како реагира на тоа ова кученце кое го моли неговиот домаќин да ја отвори вратата.

 

 

 

 


автор: Stojkoska Monika

Оваа вест е прочитана 1009 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

29 јануари

29 јануари
Во 1845 година, во неделниот весник New York Evening Mirror, била објавена „Гавранот”, легендарната поема на Едгард Алан По.        
© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус