Позитива, Инспиративни слики

Ветувања

23 август, 07:16

Добронамерните луѓе даваат ветувања, но само луѓето со добар карактер ги исполнуваат.

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1285 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2020 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус