Позитива, Мисли

Вистинскиот пат

22 септември, 06:54

Колку долго да сме патувале по погрешен пат, секогаш може да се вратиме на вистинскиот.

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1652 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус