Позитива, Мисли

Внатрешна светлина

21 март, 08:56

Ако ѝ дозволиме на нашата внатрешна светлина да излезе на виделина, несвесно ќе ги охрабриме и другите да го сторат истото.
-Нелсон Мандела-

Бидете љубов и имајте убав ден!

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1883 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус