Што да читате ова лето?

04 јуни, 04:43

 

Ви ја препорачуваме „Времето на лалињата“, светски бестселер од холандската писателка Дебора Могах. Возбудлива приказна за уметноста, љубовта и неверството сместена во Амстердам, приказна која се чита во еден здив и сигурно нема да ве остави рамнодушни.


автор: Stojkoska Monika

Оваа вест е прочитана 3827 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус