За него

Модерни летни машки обувки

05 август, 13:34

Ова лето како ниту едно досега, во мода се скоро сите бои. 
Насекаде околу нас сѐ е шарено и разнобојно. 
Сѐ е во знакот на летото и така треба и да биде.

Покрај облеката за која сме навикнати да е со светли и разнобојни бои, ова лето впечатливи се и летните машки обувки, кои исто така ги има во скоро сите бои.
Изгледаат примамливо и ултра модерно.

Припадниците на посилниот пол кои внимаваат на нивниот надворешен изглед и кои сакаат да бидат во тек со светските модни трендови, ова лето задолжително треба да имаат некој пар од овие преубави шарени еспадрили, бродарки или сандали.

Едноставни се и многу се удобни и се вклопуваат со секаква летна гардероба, од бермуди до ленени панталони или фармерки.

Комбинирајте ги по ваш вкус и желба и бидете во чекор со модните трендови.  

Moderni letni maski obuvki, obuvki, maski obuvki, модерни летни машки обувки, обувки, машки обувки

Moderni letni maski obuvki, obuvki, maski obuvki, модерни летни машки обувки, обувки, машки обувки

Moderni letni maski obuvki, obuvki, maski obuvki, модерни летни машки обувки, обувки, машки обувки

Moderni letni maski obuvki, obuvki, maski obuvki, модерни летни машки обувки, обувки, машки обувки

Moderni letni maski obuvki, obuvki, maski obuvki, модерни летни машки обувки, обувки, машки обувки

Moderni letni maski obuvki, obuvki, maski obuvki, модерни летни машки обувки, обувки, машки обувки

Moderni letni maski obuvki, obuvki, maski obuvki, модерни летни машки обувки, обувки, машки обувки

Moderni letni maski obuvki, obuvki, maski obuvki, модерни летни машки обувки, обувки, машки обувки

Moderni letni maski obuvki, obuvki, maski obuvki, модерни летни машки обувки, обувки, машки обувки


автор: Jakimova Jasmina

Оваа вест е прочитана 8832 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

19 Мај

19 Мај
Во 1962 година во САД, светски познатата пејачка Мерлин Монро, во чест на 45 - от роденден на тогашниот претседател Џорџ Кенеди, го испеа препевот на песната „Happy Birthday Mr. President”
© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус