За него

Најубавите машки шорцеви за ова лето

02 јули, 12:27

Летото започна, а со него и жешките денови. Подгответе се за нови авантури и нов имиџ ова лето. Комбинирајте летни нежни бои во кои нема да се препотувате. Различните стилови кои доаѓаат од повеќе светски дизајнери ја дефинираа модата за лето 2013-то.

 

 

 

Ова се најдобрите модели на машки шорцеви:

Maski sorcevi 2013

Maski sorcevi 2013

Maski sorcevi 2013

Maski sorcevi 2013

Maski sorcevi 2013

Maski sorcevi 2013

Maski sorcevi 2013

Maski sorcevi 2013

Maski sorcevi 2013

Maski sorcevi 2013

Maski sorcevi 2013

Maski sorcevi 2013

Maski sorcevi 2013

Maski sorcevi 2013

Maski sorcevi 2013

Maski sorcevi 2013

Maski sorcevi 2013

Maski sorcevi 2013

Maski sorcevi 2013

Maski sorcevi 2013

Maski sorcevi 2013

Maski sorcevi 2013

Maski sorcevi 2013

Maski sorcevi 2013

Maski sorcevi 2013


автор: Stojkoska Monika

Оваа вест е прочитана 4932 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

18 Мај

18 Мај
Во 1872 година во селото Влахи, Мелничко, во Пиринска Македонија, денешна Бугарија, е роден Јане Сандански, еден од најистакнатите македонски револуционери, познат и почитуван војвода и одличен раково
© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус