Забава

Каде оди штркот?

14 август, 07:03

„Тато, тато, каде оди штркот откако ќе го донесе бебето?”
„Назад во пантолоните сине”.


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1783 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НАЈПОПУЛАРНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

© 2019 MOJ PORTAL  All Rights Reserved.   изработено од Асидус