Забава

Професорот и студентот

01 април, 08:22

 

 

 

 

 

 

Студентот му се јавува на професорот во 2 часот наутро:
Професоре дали спиете?
- Да, зошто?
Затоа што јас сè уште учам, пи...ка ти материна!


автор: Jakimova Jasmina

Оваа вест е прочитана 2024 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

28 Мај

28 Мај
Во 1968 година во Мелбурн, Австралија, е родена мега популарната пејачка Кајли Миног, која пред да почне да се занимава со музика беше омилена ТВ актерка која се појавуваше во разни серии и филмови.
© 2020 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус