Забава

Рата за кредит

11 август, 00:01

Мислите дека на никој на овој свет не му е грижа дали сте сè уште живи? Ајде пробајте да прескокнете една рата за кредитот, па ќе видитеsmiley


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1532 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НАЈПОПУЛАРНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

© 2019 MOJ PORTAL  All Rights Reserved.   изработено од Асидус