Занимливост

Меѓународен ден на глувите

28 септември, 00:01

 Денес е Меѓународен ден на глувите.


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1480 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

Стручњаците советуваат: Eсента е идеална за љубов

2019-09-30 05:34:28
Стручњаците советуваат: Eсента е идеална за љубов

Есента е период во кој лачењето на машкиот хормон тестостерон е највисоко, а со тоа се зголемува и машкото либидо.

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

23 Октомври

23 Октомври

Во 1940 - та година во Бразил е роден Пеле, најголемиот фудбалер на сите времиња.

© 2019 MOJ PORTAL  All Rights Reserved.   изработено од Асидус