Занимливост

8-ми јуни

08 јуни, 00:01

Денес е Светски ден на океаните.


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 454 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НАЈПОПУЛАРНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

© 2019 MOJ PORTAL  All Rights Reserved.   изработено од Асидус