Занимливост

Светски ден на срцето

24 септември, 00:01

 Денес е Светски ден на срцето.


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 939 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

1 Јули

1 Јули

Во 1967 година во Куманово е роден Тони Михајловски, македонски актер, водител и шоумен. 

© 2020 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус