Занимливост

Светски ден на туризмот

27 септември, 00:02

Денес е Светски ден на туризмот.


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1410 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НАЈПОПУЛАРНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

© 2019 MOJ PORTAL  All Rights Reserved.   изработено од Асидус