Позитива, Мисли

Подобро запали свеќа...

22 февруари, 00:36

„Подобро запали свеќа, отколку да ја колнеш темнината”.

Животот е еден, не дозволувајте да го поминете во темнина бидејќи секогаш постои решение за оние кои бараат излез.

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1917 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус