Позитива, Мисли

Животна мисија

13 мај, 00:24

Која е најважната животна мисија?

Секој ден одново да се вљубуваш во твојот живот и да им посветуваш внимание на нештата кое се навистина важни, за да немаш време за омраза, злоба и љубомора.

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 2408 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

23 Јуни

23 Јуни

Во 1972 година во Марсеј, Франција, е роден светски познатиот фудбалер Зинедин Зидан.

© 2024 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус