Фотки и видеа

Фотографии сликани во вистински момент

01 март, 09:23

Понекогаш, некои сосема секојдневни ситуации фотографирани во вистинскиот момент, може да прераснат во урнебесни фотографии.

 

 

 

 

Лесно е кога имаш дозвола:)

Војников снима филм или е на должност?

Снаодливи полицајци

Важно детенцето има палтенце и капче

Навистина одличен тајминг за фотографирање

Ѝ се погоди моментот на мецана

Внимателно држете го, да не падне!

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 2524 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

4 Октомври

4 Октомври

Во 1883 - та година возот Ориент Експрес го започна своето прво патување.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус