Фотки и видеа

Малку појќе

16 август, 00:03

Иако видеото е релативно старо, и ден денес кога и да го погледнам не можам да престанам да се смеам.
Со цел да ви го разубавам денот, да ве расположам и да ве насмеам, ви предлагам да го погледнете и слатко да си се изнасмеете.
Циганот во видеото кој можеби собира, а можеби и не собира старо железо ќе ве изнасмее до солзи.
Зборовите кои ги изговара на моменти се нејасни и неразбирливи, па така се добива впечаток дека всушност и самиот не знае што зборува, но важно е дека максимално е внесен во разговорот со водителот и сака да се прикажи како многу вреден, учен и работлив човек.

Погледнете и смејте се!


автор: Jakimova Jasmina

Оваа вест е прочитана 5246 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

4 Октомври

4 Октомври

Во 1883 - та година возот Ориент Експрес го започна своето прво патување.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус