Ех, да беше недела

16 ноември, 11:32

Мујо оди да го посети својот брат во Германија. И брат му го сместува во луксузен хотел. Влегува Мујо во бањата, а внатре џакузи, чисто ... Па си вели:

- Ех да беше недела да се искапам.


автор: Stojkoska Monika

Оваа вест е прочитана 2882 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


© 2024 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус