Забава, Фотки и видеа

Одличен микс за одличен почеток на денот

06 август, 10:49

 

 

 

 

 

 

Одличен микс за одличен почеток на денот!


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1203 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус