Убави нешта

Креативни идеи за новогодишни елки

31 декември, 01:23

Се ближат Божиќните и Новогодишните празници. 

Во сите домови започнува еуфоријата околу украсувањето на новогодишните елки кои се симбол на овие празници.

Без разлика дали веруваме во Дедо Мраз или не, убаво украсената елка останува во фокусот на претстојните празници.

Ако сакате оваа година да внесете некои новитети околу украсувањето на елката, или пак ако сакате да направите сопствени Божиќни елки и украси, погледнете ги креативните идеи и одберете ја онаа која најмногу ќе ви одговара.


автор: Jakimova Jasmina

Оваа вест е прочитана 7631 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

8 Декември

8 Декември

Во 1980 година, поранешниот член на Битлси, Џон Ленон бил застрелан од непознат напаѓач.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус