Позитива, Инспиративни слики

Љубовта е...

12 март, 10:59

Љубовта е само обичен збор сè додека не прерасне во дејство. Потоа, љубовта станува исцелител на светот, патоказ кој нè држи заедно и ни го осветлува патот.


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1752 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус