Срцето знае сѐ

30 јули, 01:34

Човечкото срце може да ги почувствува нештата кои очите не можат да ги забележат и ги знае работите кои умот не може да ги разбере.
Затоа следете ги животните импулси кои ви ги праќа вашето срце бидејќи тоа секогаш сѐ знае без вие да бидете свесни за тоа.


автор: Jakimova Jasmina

Оваа вест е прочитана 1133 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

18 Септември

18 Септември

Во 1961 година е роден Џејмс Гандолфини, американски актер. Џејмс Гансолфини или познат како Тони Сопрано, по својата улога во телевизиската серија „Сопранови“.

© 2020 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус