Позитива

Ех, само да знаеш...

03 мај, 09:56

Да знаеш колку се силни твоите мисли, никогаш нема да размислуваш за негативни работи.

Она за кое размислуваш ќе се оствари. Ако ја привлекуваш позитивната енергија, во животот ќе ти се случуваат само убави нешта, но ако си негативец во животот само негативни нешта ќе те опкружуваат.


автор: Stojkoska Monika

Оваа вест е прочитана 2270 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


ПОПУЛАРНО

НА ДЕНЕШЕН ДЕН

21 јануари

21 јануари
Во 1899 година Opel го произведе својот прв автомобил, наречен „Opel Patent Motor Car, System Lutzmann”.     &nb
© 2021 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус